KONST / Litografier / Färglitografi 16705038
nr 1670 5038
Ulf Onsberg
(f. 1932), Sverige
Komposition. Signerad, färglitografi, numrerad 85/200,76x62 cm, oramad
Ulf Onsberg, född 1932 i Kalmar, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
lördag 21 december 2024
kl 20:17:08
19/12 07:33:31